Hakkımızda

Kaliteli Hizmette Soruna Özel Çözümler

 

Tüm marka ve model araç döşemelerinden ev koltuklarına kadar geniş bir alanda oluşan sigara yanıklarının tamirinde verdiğimiz kaliteli ve çözüm odaklı hizmetler, sektördeki farkımızı net bir şekilde ortaya koyar. Müşteri memnuniyetine odaklanan çalışmalarımız en uygun fiyatlarla ve garanti anlayışıyla sürdürülür. Yaşanan her türlü sorunda yanınızda olan firmamız, verdiği hizmetlerle sigara yanığından dolayı oluşan sorunlu bölgenin onarılmasını ve orijinal görüntünün yeniden ortaya çıkmasını sağlar. Hayalini kurarak ve birikimlerinizi vererek sahip olduğunuz değerler heba olmasın!

 

Vizyonumuz

 

Sektörde kazandığı deneyimi işini her etapta geliştirmek için kullanan ekibimiz, müşteri memnuniyetinden aldığı güçle her zaman daha iyiyi yapmak için özverili çalışmalar yapar. Araç koltuklarınızda sigaradan dolayı meydana gelen yanıklarda değer kaybının önlenmesi bizim için öncelikli iştir. Gücümüzü;

 

* Kaliteli hizmet anlayışı

* Zamanında teslimat

* Ekonomik bütçe

* Çözüme odaklı iş anlayışı ve

* Müşteri memnuniyetinden alırız.

 

Misyonumuz:

 

Kabul ettiği her işin üstesinden gelmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya odaklanan çalışma anlayışımızla mükemmel sonuca ulaşmak için sorunu doğru tespit ederek yapılması gerekenlerle ilgili planlamamızı eksiksiz olarak yaparız. Bize inanan ve güvenen müşterilerin kendini daha özel hissetmesi için verdiğimiz müşteri odaklı çözüm önerileri yaratıcı sonuçlar doğurur.

 

Araç koltuklarınızın orijinal yapısı, sahip olduğu değer ve görüntüsü bozulmadan gerçekleştirilen sigara yanık tamiri çalışmaları, kısa sürede ve en uygun maliyetlerle tamamlanır. Kalitesini her geçen gün ileriye taşımaya kararlı olan firmamız yaşanan sorunun dert olmaktan çıkmasına katkı sağlar.